Forum.Xose.Ws
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum.Xose.Ws

Forumun serveri dəyişdiyi üçün yenidən qeydiyyatdan keçmək lazımdır! (Çox üzr istəyirik)

AnasayfaAnasayfa  AxtarAxtar  Latest imagesLatest images  Qeydiyyatdan keçinQeydiyyatdan keçin  GirişGiriş  

Repin atasi meselesi

Aaa gitmek 
4 posters
MüəllifIsmarıc
Ziko
Admin
Ziko

İsmarıc sayı : 226
Şəhər/ölk&#601 : NewYork.LokBatan.Qes.
Registration date : 10/01/08

Repin atasi meselesi Empty
Yeni mövzuMövzu: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeC.a. Yan. 10, 2008 4:11 am

Az..da ilk defe repi mehz chingiz mustafayev ifa edib sadece olara anar nagilbaz inkishaf etdirib!

Sizce AzRapin atasi bu demekdir?
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
https://xose.azerbaijaniforum.com
elya_19

elya_19

İsmarıc sayı : 281

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeŞ. Yan. 12, 2008 5:56 pm

REPİ AZERBAYCANDA KİM SOZUN ASL MANASİNDA TABLİG EDİBSA O DAEPİN ATASİ SAYİLİR. MANCA BU İNSAN MALUM MASALADİR KİMDİR. ELSAD XOSE. CUNKİ ONDAN AVVAL REPİ SOZSUZ DİNLAYANLAR VAR İDİ AMMA BU QADARDA COX DEYİLDİ. OZU DİMİSKAN "REP MUSİQİ OLUB GANCLAR ADABİYYATİ" DOGURDAN DA BELA OLUB. BUNU DA KİM ELAYİB ALBATTA Kİ, ELSAD OZU.
KOR GOZUMUZU REPA ACAN O OLUB. ONA GORA DA BU NAGİLBAZ SOBATİNİN YERİ YOXDUR. AAAA NAGİLBAZİN DA SANATİNA AYRİ HORMATİM VAR, SOBATİ YOX! NAYSA... MAN YAZİRAM SONRA BAXİRAM Kİ,YAZDİGLARİM EKRANİN YARİSİNİ TUTUB.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
ATESH

ATESH

İsmarıc sayı : 117
Registration date : 13/01/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeB. Yan. 13, 2008 4:01 pm

REPIN ATASI yeni repi tam sekilde cemiyyete catdiran adam NAGILBAZ catdira bilmedi repi cemiyyete yene cony sony ne bilim ne bular mezeli seylerdi ama derin felsefe XOSE terefden repe getirildi
Repin atasi meselesi 80478
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
http://www.atesh.tk
Ziko
Admin
Ziko

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeB. Yan. 13, 2008 4:20 pm

Harda sa siznen raziyam!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
elya_19

elya_19

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeŞ. Yan. 19, 2008 8:09 pm

HARDASA YOX, TAM RAZİ OL! OK?
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
ATESH

ATESH

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeB.e. Yan. 21, 2008 3:54 pm

Ziko yazıb:
Harda sa siznen raziyam!
bes wexsi fikir nedi?
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Ziko
Admin
Ziko

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeC. Yan. 25, 2008 3:35 pm

Mence Anar istedadsiz oglan deyil ama ona repin atasi demek biraz alnimir sheherde dublyonka , norkaynan gezir bu repden uzaq oldugunu deyir mene ama ne bilim . .. .
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
ATESH

ATESH

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeC. Yan. 25, 2008 6:23 pm

Ziko yazıb:
Mence Anar istedadsiz oglan deyil ama ona repin atasi demek biraz alnimir sheherde dublyonka , norkaynan gezir bu repden uzaq oldugunu deyir mene ama ne bilim . .. .
yaxsi reperdi ama her kesin oz yeri var indi XOSE den basqa he4 kes bu qeder papulyar deyil!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
elya_19

elya_19

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeB.e. Fev. 04, 2008 8:03 pm

ZİKO JİNLA NADİRİ TANİYİRSAN? TANİYİRSANSA AZRAP-A ONLARİ DA DAXİL ET(NEGD PULU DAXİL ET İCİNDA DA NEDİR, JİN, SER-G MOVZULARİ AC URAYİMİ BOSHALDİM.OK?). BEYEM ONLAR GARABASMADAN ZEİF USAQLARDİ? XOSENİ ONLAR XOSE ELEYİB EEE HEC BİLİRSAN? MENE QALSA H.O.S.T VA QARABASMANİ BURDAN CİXARDARDİM.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
ATESH

ATESH

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeÇ.a. Fev. 05, 2008 3:29 pm

elya_19 yazıb:
ZİKO JİNLA NADİRİ TANİYİRSAN? TANİYİRSANSA AZRAP-A ONLARİ DA DAXİL ET(NEGD PULU DAXİL ET İCİNDA DA NEDİR, JİN, SER-G MOVZULARİ AC URAYİMİ BOSHALDİM.OK?). BEYEM ONLAR GARABASMADAN ZEİF USAQLARDİ? XOSENİ ONLAR XOSE ELEYİB EEE HEC BİLİRSAN? MENE QALSA H.O.S.T VA QARABASMANİ BURDAN CİXARDARDİM.
sen ne danisirsan e?
bu meseleni ZIKOYNAN danismisig acilacag ama qaldi ki XOSE olari jin nadir eliyib bildin?
yox-yoxda daje neqareti deyire ancag teki xosla oxusun!!!!
her ikisi eladi ama haminin yeri var
qarabasma olardan bir addim onde di!!!host 12 addim geride
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Ziko
Admin
Ziko

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeŞ. Fev. 09, 2008 5:20 am

elya_19 yazıb:

Yaxshiki sene qalmiyib ))

Xoseni Xose eden ozudu senin boyuk sehvin var!!!
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Vusal-FanXOSE

Vusal-FanXOSE

İsmarıc sayı : 79
Registration date : 10/02/08

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeB.e. Fev. 11, 2008 12:43 am

[b](28 Mart 1974, Bakı) Nağılbazın repə marağı 1988-ci ildə başlayıb. 1990-cı ildə ilk dəfə Yaltada "Beynəlxalq gənc mətbuatçılar festivalı"nda "Bivəfa" rep mahnısını oxudu. 1991-ci

ildə "Aysel" miniatür teatr studiyasını qurdu. 1992-ci ildə "Canlı klip şou" rep mahnılarını təqdim etdi. 1993-cü ildə “Narko Dünya” mahnısıyla məşhur oldu.

1990-1992 illərində "Kirpi" jurnalının, 1993-1995 illərində "Naxçıvan" qəzetində müxbirlik edib. Böyük səhnəyə 28 Fevral 1993-cü ildə "Canlı klip" teatrının

idarəsi altında Azərbaycan Dövlət Sirkində çıxdı. 1996-cı ildə ilk albomu çıxı
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
elya_19

elya_19

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitimeÇər. Fev. 20, 2008 6:34 pm

ATESH yazıb:
elya_19 yazıb:
sen ne danisirsan e?
bu meseleni ZIKOYNAN danismisig acilacag ama qaldi ki XOSE olari jin nadir eliyib bildin?
yox-yoxda daje neqareti deyire ancag teki xosla oxusun!!!!
her ikisi eladi ama haminin yeri var
qarabasma olardan bir addim onde di!!!host 12 addim geride

NAGİLBAZ DİMİSHKAN OGRASHDİ YALAN DİYAN, YOX-YOXDA NAQARATİ XOSE OZU DİYİR. QANDUN? JİZN SERAYADA SER-G DEDİKLARİ SUPERDİ! SER-G SANATKARDİ VA XOSE MAHNİLARİNİN AN XİT OLANLARİNİ ELA ONUN MİNUSLARİNİN USTUNA OXUYUB. NADİR DİMİSHKAN "KİM İDİ SANA VERAN
CANLİ YAYİMİ?!" SOZSUZ XOSE OZU XOSEDİR, AMMA HARDAN DUZUNU DA DEMAK YAXSHİ SHEYDİR.
Əvvələ qayıt Aaa gitmek
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: Repin atasi meselesi   Repin atasi meselesi Icon_minitime

Əvvələ qayıt Aaa gitmek

Repin atasi meselesi
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdakı ismarıclara cavab verə bilməzsiniz.
Forum.Xose.Ws :: AzRap :: Anar Nagilbaz-
Keç: